– DRAG RACE –

“Drag Race – what a project!?”

4.-5. veebruaril toimus Lavakunstikooli aktsioon – “Drag Show”. Etenduse lavastajaks oli Jüri Nael, koostöös Teater NO99, EMTA Lavakunstikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja Grimmikooliga.

Alljärgnevalt loetlen oma emotsioone, mis tekkisid peale näitlejatega suhtlemist, proovis osalemist, karakterisse süüvimist.

“Usun, et see on selline projekt, millest üks moeststilistika tudeng esialgu vaid unistab, unistada oskaks, tahaks, peaks.

Minu deviis: sky is the limit!
Otsi, uuri-puuri. Ja kui ei leia, siis tee ise, meeskonnatöö, suhtle, helista. Ole kättesaadav, kui ei ole jääd rongist maha.

Emotsioonid: Juhuuu, kuhu veel, mida veel! Kas tõesti nii äge?! Ainult mõned päevad veel! Varsti etendus! Supper näitlejad, lahe meeskond.
Eriti äge – meie stilisti kursus!

Minu näitleja: “Veel ja veel- ma tahan rohkem!” Rohkem sädelust! Rohkem kalliskive! Rohkem kulda! Rohkem sulgi! Rohkem värve! Vot see on Dräg Ingel!

Uh, minu emotsioonid, ei – meie emotsioonid Drag Race projekti puhul on totaalselt laes!”

Karakter drag “Ingel” oli uskumatult lõbus, enesekindel, elav ja emotsionaalne tegelane. Meie meeskonna ülesandeks oli näitleja kehastada ebamaiseks “Ingliks”. Tema karakter nõudis ebamaist grimmi, kus paigaldasime kunstrinnad, kiilakamütsi, väljapaistva lavameigi ja kõike, seda ilu ja ebamaisust kaunistas kuldne kunstsiidist 4 meetrit pikk ja 3 meetrit lai keep.

“Ingel”
No99 etendusest “Aktsioon Drag Show”

Lavastaja: Jüri Nael
Näitleja: Raho Aadla
Grimm: Liina Luik
Kehagrimm: Elsa Levo
Stilist: Liina Raidoja

Foto/video: Liina Raidoja

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga