– Fashion MOOD BOARD –

Mis on Moodboard?

Heal lapsel mitu nime, otsetõlkes tujutahvel. Moodboard e ideede tahvel, kuhu loomeinimene kogub erinevaid ideid tekstuuridest, kangastest, materjalidest, värvidest ja väljalõigetest.

Oma Moodboard´i loomisel oli eesmärgiks luua idülliline, nooruslik kleit, otsides värvikombinatsioone ja tekstuure väljalõigetest. Esimene pilt, mille leidsin oli Jaapani õitsevate kirsipuude tunnel ning sellest lähtuvalt hakkasin otsime värvitoone ja tekstuure oma ideetahvlile. Järgmised pildid, mis mind kõnetasid, olid suurte vahukoore kuhjadega cupcake´id, mis olid roosa-valge kirjud.  Samuti meeldisid mulle õitsevad valged lilled.

Esmalt printisin välja kõik pildid, mis mulle meeldisid ning laotasin need enda ette lauale, samuti tõin välja kõik materjalid, mis võiksid selle kleidi valmistamisel sobida. Et tekstuuri paremini mõista, maalisin akrüülidega Moodboard´ile  mustri.

Järgnevalt lõikasin õige kuju ja suurusega välja ideepildid ning kleepisin need tahvlile. Nüüd sain alustada visandamisega ning materjali valimisega. Materjalidest oli kasutusel kunstsiid, pits, tüll, samuti pärlid ja kunstlilled. Edasine töökäik oligi materjalide omavaheline sobitamine nii tekstuuride- kui mustritega, et luua saadud inspiratsioonist nooruslik kleit.

 

Moodboard: Sweet 16 cupcake dress

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga