ILU


Oktoober 25, 2016

KATSETAMAS NOVEXPERT NÄOPUHASTUS JA MEIGIEEMALDAJAT

 

Kiidan väga heaks tooteks. Tõesti, nii nagu öeldi, nii ka toimis. Superhea ripsmetušši ja näomeigi eemaldaja. Peale meigi eemaldamist jääb nägu mõnusalt pehmeks ja siidiseks. Puhastatud nahale ei ole vaja peale kanda kreemi, kuna nahk on niisutatud. Uurides erinevatelt lehekülgedelt NOVExpert toodete kohta, leidsin väga palju positiivseid hinnanguid, selle Prantsuse looduskosmeetika sarja kohta.   NOVExpert on hinnatud ökosari Prantsusmaalt, mida peetakse üheks puhtamaks ja efektiivsemaks looduskosmeetika sarjaks Euroopas. Bränd, mille näohooldustooted on 100% hüpoallergilised ning säilitus- ja lõhnaainetevabad.

fullsizerender-9

Õrn mitsellaarvesi hüaluroonhappega 

meik

Selle toote puhul on oluline nimetada mitu olulist positiivset omadust. Minu jaoks üks olulisemaid fakte on kindlasti see, et toode ei sisalda säilitusaineid ning kunstlikke koostisosi. Kuna olen õrna nahaga, siis hindan kõrgelt ka looduslikkust ja erinevate allergeenide puudumist.

Uurisin ka hüaluroonhappe kohta, miks on see nii vajalik meie naharakkudele. Hüaluroonhappe loodud keskkond  kaitseb naha sügavamaid kihte füüsiliste kahjustuste eest. Organismi vananedes allub endogeense hüaluroonhappe hulk nahas ja kogu kehas muutustele. Hüaluroonhappe vähenemine toob kaasa ka hüaluroonhappe molekulide väiksema veesiduvusvõime, mille tagajärjel tekivad meile kortsud.

Antud toote puhul ei oska ma öelda, kui suur on koostisosade sisaldus. Uurisin NOVExperti sarja kohta ka tuntud leheküljelt  http://www.ewg.org/skindeep , kuhu brändi toote sisse kirjutades, toob välja erinevad skaalad, kui ohtlik või ohutu sinu kosmeetika on.

Üldjuhul tavatarbijale vähem tuntuid tooteid sealt ei leia. Küll, aga leiad laiatarbele tuntuid brände ja nende mõjust sinu kehale. Toote koostisosad on väga hästi lahterdatud värvide järgi, mida punasem, seda ohtlikum ja, mida rohelisem, seda naturaalsem. Eraldi on välja toodud ka toksilisus ning toote sisaldus vähki tekitavate ühendite kohta. Kui hoolid oma kehast, siis uuri kindlasti toodete koha, mida endale peale kannad.