– Kus sina olid tänase vaba päeva? – otseloomulikult FIBIT`il –

Viru Keskus te olete saanud hakkama super laheda moeshowga!

Minu arust väga hästi lahendatud lava. Poodium valgete patjadega ehk külluslikult pehmeid kohevaid patju, mida ümbritses lumivalge poodium.

FIBIT

Show tegi suurejooneliseks oskuslikult omavahel kooslusesse pandud modelli outfit ning taamal olev illustratiivne ekraan.

Show algas sünnipäeva tervitusega, „palju õnne meile Viru Keskus ja palju õnne stilist Külli Piibar.“ Õhupallid, lõbus muusika ja värvikirevad rõivad. Rõivad, mille oli komplekteerinud stilist Külli kokku kevadistest säravamatest kostüümidest.

 

 

FIBIT

Teisena astus lavale bränd Marc O’Polo, mida stiliseeris Kenneth Bärlin. Üks minu lemmikumaid oli outfit, kus modellil oli huvitava mustriga valge pikakäistega pluus, mille peal olid lahedad multika tegelased ning jalas olid mustad laiad püksid ja mugavad vabaajajalanõud.

 

 

 

 

 

 

FIBIT

Järgmisena astus lavale kosmilise  Liisi Eesmaa poolt stiliseeritud kostüümides modellid. Taamal olev illustratiivne ekraan ning kostüümid sulandusid oma kontrasti ja külluslike värvidega üksteisesse ning moodustasid suurepärase kompositsiooni. Ekraanil olevad värvilised mesilaskärjed, mis ühtisid modelli värvikireva kostüümiga või hoopiski sinises kostüümis olev modell rohelisel taustal ja punases rõivas modell sinisel taustal. Suurepäraseks aksessuaariks pean ka puuviljade ja taimede kaasamist kompositsiooni.

 

 

 

 

 

Enne River Islandi kevadsuvise kollektsiooni lavale tulekut püüdsin kinni ka Aljona Eesmaa.

Aljona Eesmaa

kiire küsimus, mis meelde tuli, oli otseloomulikult tööalane. Olen ju ikkagi moestilistika tudeng.

Ja minu küsimus Aljonale kõlas nii: „ Kuidas oli River Islandi brändi stiliseerida?“

Vaieldamatu trump, oli  muidugi see, et River Island on Aljona üks lemmikuid rõivabrände  ning ta kannab, selle brändi tooteid meeleldi. Seetõttu oli talle brändi stiliseerimine puhas rõõm. Aljona tõi välja selle kevadsuvise kollektsiooni suunad: pastelsed toonid, teksa ja smaragdroheline. Muidugi nooruslikkus, mistõttu saab selle kollektsiooniga suurepäraselt eksperimenteerida.

FIBIT

Peagi võis näha laval River Islandi kevadsuvist kollektsiooni, mida ümbritses veidi Bondilik, samas tänavastiilis ja kohati „naughty“ kuvand. Rõhk oli pastelsetel ja gammapõhistel toonidel.  Naughty tänavastiilis miniseelikuga modell, kellel oli seljas kergelt hõljuv, hästi istuv, kuid mõnusalt lohakalt selga sätitud pluus ning jalas šikid kingad õhukese sokiga. Mis kõik koos harmoniseerisid ridiküliga.  Ja muidugi teksa: teksasjakid, teksapüksid, teksatagi kraega. Ja minu lemmikesemeks said vaieldamatud platvormkingad pannaldega, super lahedad. Selliseid kingi kannaks isegi, kuigi lubasin endale, et mittekunagi enam ei hakka ma kandma platvormkingi ja altlaienevaid pükse. „Never say never“

 

 

 

FIBIT

Päeva kirsiks oli HUNT ja Goldtime kunstiline show. Väga huvitavalt oli lahendatud ehete demonstreerimine. Kolm üleni valges liibuvas kostüümis naistantsijat ning üks üleni mustas liibuvas kostüümis meestantsija, kes olid külluslikult kaunistatud ilusate, säravate ehetega. Minu lemmikuks olid kindlasti valged pärlid ja smaragdroheline sõrmus. Minu jaoks tegi show huvitvamaks ka see, et tantsijatena astusid üles väga tore ja andekas näitleja-tantsija Raho Aadla, kellega on olnud varasemalt tore koostööd teha ning suurepärane tantsija Kairi Lenk.

 

 

 

 

 

GALERII

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga