Minust

 

Liina Raidoja aka SouthStreet Girl e Lõuna-tänava tüdruk. Olen kasvanud siin ja terve oma lapsepõlve veetnud Lõuna tänaval ning elan siin siiani. 

Olen aktiivse ja positiivse eluviisiga, mulle meeldib pühendumine, enese arendamine ja koostöö toredate inimestega. Peale gümnaasiumi lõpetamist, olen läbinud erinevaid koole nii ärijuhtimise kui ka turunduse vallas. Samuti olen arendanud ennast tervisliku eluviisi vallas, mille alla kuulub toitumisnõustamine ja treeningud.

2012 aastal lõin enda ettevõtte ning alates sellest ajast tegelen persooni välimusega. Ma aitan kliendil tunda tema kehas end hästi, andes nii toitumise kui ka treeningalast nõu.

Minu südamelähedasem tegevus on tegeleda noortega, et suunata nad aktiivsema, positiivsema ja tervislikuma eluviisi juurde.

Minu ammune unistus teostada end moevallas, läks täide 2016 aastal, mil astusin Eesti Kunstiakadeemiasse. Sellest aastast alates õpin Moestilistika erialal, mis paelub mind oma mitmekesisusega. Ma naudin igat projekti ja ettevõtmist selles vallas. 2017 aasta veebruaris avasin SouthstreetGirl Disaini- ja kunstistuudio.

Kontakt: 552 5491/ liina.raidoja@artun.ee

 

 

Väike Preili suvine kollektsioon on inspireeritud 80ndate jõulisest ja avarast stiilist, kuid romantilist laadi puhastest pastelsetest toonidest, õhku läbilaskvatest kangastest, millele on ainet pakkunud talupojastiil.

Kollektsioonist leiab tütarlapseliku õrnroosa piduliku kleidi kui ka mugava linnaseeluku ja pluusi, mida ühendab kaunis liblika tikand.

70ndatest inspireeritud peakatted, mis on valmistatud käsitööna pastelsetes toonides.

Riided on valmistatud nahasõbralikust ja õhku läbilaskvast kangast.

Kangad: puuvilla ja linase segu
Niit: õmmeldud on 100% puuvillase niidiga
tikandid on tikitud 100% siidiniidiga
Peakatted: 100% puuvillane niit
Valminud käsitööna

 

Fotod: Marilin Leenurm